Про комплекс

Чому обирають нас

НЕОБМЕЖЕНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС

Житловий комплекс «Перлина Поділля» – це мрія багатьох, яку ми із задоволенням втілюємо у життя! Неймовірні види, зелений оазис навкруги та затишна атмосфера, яка буквально огортає ваш новий дім та дарує насолоду від життя саме тут!

Уявіть як ви виходите з під’їзду свого нового будинку, і відразу опиняєтесь в тихій, облаштованій парковій зоні. Тут і укриті під покровом дерев дитячі майданчики, і пішохідні стежки, бігові та велосипедні доріжки, зручні лавки та затишні галявини. Усе це буде доступно для вас, майбутні мешканці житлового комплексу Перлина Поділля.

Наша компанія побудувала уже 6 будинків і зараз почала будівництво 7 будинку житлового комплексу «Перлина Поділля», що є головною прикрасою району Поділля.

У комплексах представлені 1- та 2-кімнатні квартири різної площі з функціональними плануваннями. Відповідно до внутрішнього стандарту компанії, ми можемо здавати квартири «під ключ» та виконувати будь-які  ремонтні роботи – а значить, вам не доведеться витрачати додаткові гроші на ремонт!

  • Якісне будівництво та перевірений забудовник
  • Комфортні умови для життя
  • Гарна інфраструктура
  • Затишок зеленого оазису поряд з парковою зоною
  • Мінімум сусідів
Call Now Button